جوابیه ی حجت الاسلام بازیار امام جمعه شلمزار به اظهارات آیت الله هاشمی رفسنجانی درباره

آیت الله هاشمی گفته اند:برای همراهی مردم در پذیرش تصمیم‌هایی که ممکن است خبرگان در آینده بگیرد نیازمند حضور نمایندگانی با دیدگاه‌ها و سلایق مختلف در مجلس خبرگان هستیم
جناب آقای هاشمی، مثل اینکه خبرگان قرار است یک وزیر برای یک وزارت خانه انتخاب نمایند که سلایق مختلف را دعوت به حضور میکند!جناب آقای هاش
می اگر رهبر یک جامعه باید اعدل الناس باشد اگر رهبر یک جامعه باید به دور از هوا های نفسانی سیاستگذاری کلان یک جامعه را داشته باشد آیا نباید آنان که برای کشف این چنین رهبری انتخاب می شوند منزه باشند؟مگر در رهبری دینی سلیقه شخصی اعمال می شود که خبرگان از هر سلیقه ای باشند!
آقای هاشمی گفته اند هر چه پیکره خبرگان، تنوع بیشتری داشته باشد، اعتبار رهبری بالاتر می‌رود

عجیب است آقای هاشمی یا مبانی ولایت فقیه را نفهمیده اند یا در صدد تحریف مبانی هستند؟!آقای هاشمی با این بیان خود در مبانی مشروعیت ولایت فقیه تشکیک ایجاد می نمایند!آخه مگر مبنای مشروعیت ولایت فقیه سلایق شخصی و سیاسی خبرگان رهبری هست که هرچه سلیقه ها متنوع تر باشد اعتبار رهبری بالا می رود آقای هاشمی یادشان رفته ولی فقیه نایب عام امام زمان است معیار از طرف خدا و رسول خدا وائمه معصومین بیان شده نه اینکه معیار سلایق افراد خبره باشد حتی پیامبر اسلام در معرفی جانشین خود حق ندارد سلیقه شخصی خود را اعمال کند !
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفته اند لیست نمی‌دهم. در هیچ انتخاباتی لیست ندادم. ما التماس می کنیم که لیست بدهید چون ندهید مشارکت کم میشود؟!!! آخه مگه مردم منتظر لیست شما هستند؟!اطلاعات غلط به شما می دهند!در آستانه 9 دی هستیم نه دی یعنی مسیر مردم را لیستها مشخص نمیکند مردم بصیرت دارند بصیرت !
البته در پایان عرض می کنم حق دارید در خبرگان رهبری تشکیک ایجاد نمایید حق دارید برخی را افراطی بنامید چون از اینها سیلی خورده اید مجلس خبرگان به موقع سیلی زده به موقع جلوی مطامع سیاسی برخی را گرفته است.

Like
1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.