9دی دست خدا بود و دست خدا بوسیدنی است.

سشیسیسبسم الله الرحمن الرحیم

بیانات حجت الاسلام و المسلمین بازیار

 امام جمعه محترم شهرستان کیار (شلمزار) درباره 9 دی

مناسبت مهمی به نام ۹ دی را در پیش داریم 9 دی را کسانی میشناسند که انقلاب را یک هدیه الهی میدانند و فتنه ۸۸ را نیز عمیقا شناخته باشند!

اگر اصل انقلاب اسلامی برای کسی حل نشده باشد برایش جریانهای انقلابی عظمت ندارد و اگر کسی انقلاب را خوب بشناسد باورش شده باشد یک هدیه الهی بود ولی فتنه ۸۸ را نشناخته باشد ۹ دی برای او عظمت ندارد،  اما اگر فتنه ۸۸ را عمیقا شناخت دست دشمنان را برای براندازی نرم این انقلاب دید اگر عمیقا باور نمود انتخابات بهانه فتنه بود برای براندازی نظام، و تقلب کلید رمز آن؛ آن وقت به عظمت ۹ دی پی می برد و می فهمد ۹ دی اعجاز الهی بود و در هر اعجازی دست خدا در کار است و دست خدا را باید بوسید ۹ دی را باید بوسید ۹ دی را باید احترام نمود ۹ دی را باید در تاریخ ثبت و حفظ نمود.

برای اینکه فتنه را بشناسیم فقط کافیست بر کلمات نتانیاهو تامل کنیم. چرا نتانیاهو در ایام فتنه از فتنه‌گران با عنوان «بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در ایران»!یاد کرد ؟ چرا سران فتنه که هر اظهار نظری را پاسخ میدادند در مقابل اظهار نظر صریح نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی هیچ موضعی نگرفتند؟ شاید از ترس رسوایی بیشتر جرات نفی هیچ یک از اینگونه اظهارات رانداشتند!

از آنجا که خدا با نظام ایران اسلامی بود و طراحان خارجی فتنه –  مثلث آمریکا، اسرائیل و انگلیس- خیلی باعجله در حین فتنه اقدام به دادن طرح نمودند و زود دست آنها برای مردم ایران رو شد در در جریان فتنه 88 مایکل لدین  نظریه‌پرداز مشهور آمریکایی پیشنهاد رفراندوم را مطرح کرد و چند روز بعد یکی از سران فتنه این پیشنهاد را به عنوان نظر خود پیش کشید !  مردم بصیر دنباله روی سران فتنه  از بیگانگان را زود متوجه شدند و حماسه 9 دی را خلق نمودند.

هرچند فتنه 9 دی خسارات فراوانی را به حیثیت ایران در منطقه و اقتصاد ما وارد نمود ( دقیقاً پس از فتنه 88 بود که آمریکایی‌ها در عرصه تقابل اقتصادی شدیدترین تحریم‌ها را علیه مردم ایران وضع کردند.) اما نباید از برکات آن نیز چشم ببندیم فتنه 88  باعث 9 دی شد 9 دی مبارک و فرخنده ای که باور ما را محکمتر نمود و قلوب ما را به الهی بودن این حکومت مطمئن ساخت.

 

                                                                  دفتر امام جمعه محترم شهرستان کیار (شلمزار)

Like

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.